آموزش تبادل لینک اتوماتیک وردپرس وبلاگ

0

آموزش تبادل لینک اتوماتیک و تبادل لینک ۳ طرفه

همانطور که می دانید تبادل لینک هنوز هم یکی از بهترین راههای افزایش بازدید و افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگل می باشد. تبادل لینک به طور مستقیم در بازدید کننده تاثیری ندارد . اما از آن جهت بسیار موثر است که باعث افزایش رتبه در موتورهای جستجو ( SERP )  خواهد شد و به مرور زمان (معمولا طی ۱-۲ ماه) افراد به طور طبیعی وب سایت شما را پیدا کرده و به آن وارد می شوند.

 

تفاوت تبادل لینک با خرید بک لینک چیست

تبادل لینک یک راه سریع و رایگان است. در صورتی که با ۵۰ یا ۱۰۰ سایت دیگر تبادل کنید ، علاوه بر اینکه تعداد لینک Alexa شما را بسیار بالا میبرد ، باعث افزایش رتبه جستجو شده و یک راه بدون هزینه است. معمولا خرید بک لینک به دلیل هزینه آن ، معمولا از تعداد سایتهای کمتری صورت می گیرد و بعضا ممکن است هیچ تاثیری نداشته باشد.

 

آیا واقعا تبادل لینک موثر است ؟

بله . امتحان آن رایگان است. به صحبت هایی که برخی افراد در زمینه بی تاثیر بودن و یا حتی تاثیر منفی اینگونه تبادل لینک می کنند گوش نکنید و شخصا آن را روی یک سایت خود امتحان کنید. در کمتر از ۲ ماه از تاثیرات آن شگفت زده خواهید شد.

ضمنا اگر نگران تاثیرات منفی این لینکها روی سایت خود هستید ، در صورت عدم نتیجه میتوانید از ابزار Disavow گوگل استفاده کنید . ما به شما این تضمین را می دهیم که از تاثیرات این نوع تبادل لینک ۳ طرفه شگفت زده خواهید شد اما هیچ تاثیر منفی بر روی وب سایت شما نخواهد داشت.

 

مراحل تبادل لینک ۳ طرفه :

گام ۱ – ابتدا لینک وب سایت اعلام شده را در سایت خود قرار دهید. کد مربوطه را کپی کرده و در مکان مناسبی از سایتتان قرار دهید.

آموزش تبادل لینک

گام ۲ – حالا زمان آن رسیده که لینک وب سایت خود را درج کنید. فرم زیر را پر کرده و دکمه ارسال لینک را فشار دهید.

تبادل لینک رایگان

گام ۳ – وب سایت شما با موفقیت و بصورت اتوماتیک درج شد. و نیاز به هیچ عمل دیگری نیست. می توانید با Refresh کردن صفحه لینک خود را ببینید.

نکته مهم : این اسکریپت تبادل لینک بصورت اتوماتیک لینک ما را در وب سایت شما بررسی خواهد کرد و در صورتی که لینک ما را از وب سایت خود حذف کنید ، لینک وب سایت شما نیز حذف خواهد شد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

هفت − 4 =