مزایای تبادل لینک سه طرفه رایگان

0

تبادل لینک رایگان و سه طرفه چیست و چه مزایایی دارد

یکی از شیوه های موثر افزایش بازدید و افزایش رتبه در موتورهای جستجوگر برای وب سایت ها و وبلاگ ها استفاده از تبادل لینک با سایر سایت ها و وبلاگ ها می باشد.

آیا می دانید تبادل لینک چیست؟

برای تبادل لینک اگر می‌خواهید دیگران به شما لینک بدهند، سایت خوبی داشته باشید. این اصل اول است. هیچ کس به یک سایت در حال ساخت، یک سایت ناقص، یک سایت با صفحه بندی معیوب لینک نمی‌دهد. از این مهمتر باید مطالب خوبی هم در سایت داشته باشید. اول برای مدتی مطالب خوبی در سایتتان بنویسید تا اگر کسی به شما لینک داد مطمئن باشد که خوانندگانش را به جای بدی نفرستاده است.

مزایای تبادل لینک 3 طرفه

فضای اینترنت و وب مملو از صفحات مختلف است که حاوی انواع متفاوت محتوا است. این صفحات باید به روشی با هم در ارتباط باشند و به نوعی به هم متصل شوند. ساز و کاری که برای این منظور استفاده می‌شود، همان پیوندهایی است که شما روی آنها کلیک می‌کنید و به صفحه‌ای دیگر منتقل می‌شوید، که اصطلاح لینک هم به آنها گفته می‌شود.

به عبارت دیگر، از پیوندها می‌توان برای انتقال بازدیدکننده‌ها استفاده کرد. حال می‌خواهد از یک صفحه به یک صفحه‌ی دیگر از یک وبلاگ باشد، یا به یک وبلاگ یا سایت دیگر. از همین خاصیت پیوندها هم هست که وبلاگ نویسان استفاده کرده و برای تبادل بازدید بهره می‌برند. یعنی تبادل لینک می‌کنند که در نهایت تبادل بازدیدکننده انجام دهند.

 

برخی از فواید استفاده از تبادل لینک :

۱- تاثیر لینک دو طرفه و سه طرفه در موتور جستجو هنوز بر روی رتبه بندی های موتور جستجو تاثیر گذار است.

۲- تبادل لینک معمولا رایگان است. (اسکریپت تبادل لینک)

۳ -Anchor text یا Link Text خوبی را انتخاب کنید که به بهینه سازی سایتتان کمک کند.

۴ -سعی کنید همیشه لینک های تبادلی خود را در مهمترین صفحات قرار دهید. از صفحه خانگی خود دوری کنید، بهتر است یک صفحه لینک درست شود.
با این کار می توانید اختیار و قدرت سایت خود را بدست بگیرید.

مزایای تبادل لینک

تبادل لینک ۳ طرفه چطور کار می کند ؟

در این روش یک لینک به سایت دیگری داده می شود از آن سایت نیز به یک سایت سوم لینک داده می شود و در پایان از سایت سوم لینکی به سایت اول باز می گردد و یک چرخه ایجاد می شود.

برای ایجاد لینکهای طبیعی تر در تبادل لینک سه طرفه ، از سه لینک یک طرفه استفاده می شود.

B ، A و C فقط لینکهای یک طرفه دریافت می کنند و آنها مستقیما لینک برگشتی نمی دهند.

اگر استراتژی ایجاد لینک شما بر اساس تبادل لینک سه طرفه باشد تشخیص الگو لینک شما برای موتور های جستجو سخت تر است زیرا این الگو در بسیاری از وب سایتهای اینترنتی دیده می شود.

این تقریبا تضمین شده است که شما می توانید بیشترین نتیجه را در افزایش پیج رنکتان بگیرید.به عبارت دیگر تبادل لینک ۳ طرفه سعی دارد تا تبادل لینک متقابل یا ۲ طرفه را وارونه جلوه دهد.

تبادل لینک سه طرفه یک معجزه برای افزایش رتبه سایت شماست که افزایش آمار بازدید و ترافیک سایت را به همراه خواهد داشت که نتیجه ی همه اینها ، سایتی میشود که هم برای کاربران و هم موتورهای جستجو ارزشمند است و میتوان از آن برای کسب درآمد و خیلی موارد دیگر به نفع خود استفاده کرد.

 

آیا هم اینک قصد تبادل لینک سه طرفه با ما را  دارید ؟

فواید تبادل لینک با ما :

۱- نیاز به ثبت نام و یا انجام مراحل خاصی ندارید.

۲- شما با یک سایت معتبر تبادل لینک میکنید که قطعا به نفع شما خواهد بود.

۳- در صورتی که لینک مارا ثبت کرده باشید بلافاصله لینک شما در سایت قرار میگیرد

۴- با این شیوه تبادل لینک به افزایش رنک سایت خود کمک میکنید.

۵- تمام مراحل تبادل لینک در کمتر از ۱ دقیقه انجام میشود.

نتیجه اینکه :
هنوز یکی از بهترین راههای بدون هزینه جهت افزایش رتبه سایتتان در موتورهای جستجو استفاده از اسکریپت تبادل لینک ۳ طرفه می باشد.

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

19 − 13 =