چگونه تبادل لینک کنیم ؟ بهترین روش تبادل لینک

0

چگونه تبادل لینک کنیم ؟ بهترین راه تبادل لینک چیست ؟

تبادل لینک هنوز هم یکی از بهترین راههای افزایش بازدید و افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگل می باشد. تبادل لینک از آن جهت بسیار موثر است که باعث افزایش رتبه در موتورهای جستجو ( SERP )  خواهد شد و به مرور زمان (معمولا طی ۱-۲ ماه) افراد به طور طبیعی وب سایت شما را پیدا کرده و به آن وارد می شوند.

 

تفاوت تبادل لینک با خرید بک لینک چیست

تبادل لینک یک راه سریع و رایگان است. در صورتی که با ۵۰ یا ۱۰۰ سایت دیگر تبادل کنید ، علاوه بر اینکه تعداد لینک Alexa شما را بسیار بالا میبرد ، باعث افزایش رتبه جستجو شده و یک راه بدون هزینه است. معمولا خرید بک لینک به دلیل هزینه آن ، معمولا از تعداد سایتهای کمتری صورت می گیرد و بعضا به دلیل تقلب سایتهای فروشنده ، ممکن است هیچ تاثیری نداشته باشد.

 

آیا واقعا تبادل لینک موثر است ؟

بله . امتحان آن رایگان است. تبادل لینک یک راه بسیار مطمئن ، ارزان و کاربردی بسیار قوی برای افزایش رتبه سایت در جستجو می باشد.

ضمنا اگر نگران تاثیرات منفی این لینکها روی سایت خود هستید ، در صورت عدم نتیجه میتوانید از ابزار Disavow گوگل استفاده کنید . ما به شما این تضمین را می دهیم که از تاثیرات این نوع تبادل لینک ۳ طرفه شگفت زده خواهید شد اما هیچ تاثیر منفی بر روی وب سایت شما نخواهد داشت.

 

چگونه تبادل لینک ۳ طرفه انجام دهیم :

گام ۱ – ابتدا لینک وب سایت اعلام شده را در سایت خود قرار دهید. کد مربوطه را کپی کرده و در مکان مناسبی از سایتتان قرار دهید.

چگونگی تبادل لینک 3 طرفه

گام ۲ – حالا زمان آن رسیده که لینک وب سایت خود را درج کنید. فرم زیر را پر کرده و دکمه ارسال لینک را فشار دهید.

چگونه تبادل لینک کنم

گام ۳ – وب سایت شما با موفقیت و بصورت اتوماتیک درج شد. و نیاز به هیچ عمل دیگری نیست. می توانید با Refresh کردن صفحه لینک خود را ببینید.

نکته مهم : این اسکریپت تبادل لینک بصورت اتوماتیک لینک ما را در وب سایت شما بررسی خواهد کرد و در صورتی که لینک ما را از وب سایت خود حذف کنید ، لینک وب سایت شما نیز حذف خواهد شد.

 

چگونه سایتهای تبادل لینک را پیدا کنید ؟

سایت ما پیدا کردن سایتهای معتبر تبادل لینک ۳ طرفه را بسیار آسان کرده است. کافی است وارد صفحه اسکریپت تبادل لینک شوید و از قسمت بالای آن لیست سایتها را بصورت رایگان دریافت کنید.

لیست سایتهای تبادل لینک

چگونه تبادل لینک کنیم,چگونه تبادل لینک در تلگرام کنیم,چگونه تبادل لینک کنیم در وبلاگ,چگونه تبادل لینک انجام دهیم,چگونه تبادل لینک کنیم در بلاگفا,چگونه تبادل لینک میکنند,چگونه تبادل لینک بکنیم,چگونه تبادل لینک انجام دهم,چگونه تبادل لینک کنیم,چگونه باید تبادل لینک کنیم

اشتراک:

نظر خود را بیان کنید

پنج × 1 =